שייק תה ירוק ופטל אדום - פריקפוא

שייק תה ירוק ופטל אדום

האם זה רק אני או שיש שייקים טעימים במיוחד לאחר האימון?! אני בטוח שזה בגלל שאני מעט מיובש, אז כל סוג של נוזל נשמע טוב, אבל המחשבה על פירות ויוגורט שמנת מרעננים, הכל בשילוב עם משקה קר, ממש מלהיב אותי אחרי שאני מזיע! למרות החורף, אני עדיין אוהב שייקים מרעננים כמו השייק כזה.

אחת מההחלטות שלי לרגל השנה החדשה, אם אפשר לקרוא לזה, זה לשתות יותר תה. אני לא יודע מה זה, אבל אני פשוט לא יכול לגרום לעצמי לאהוב את הדבר הזה הנקרא "תא". אין לי שום בעיה לינוק את הקפה שלי על הבוקר, אבל בכל פעם שאני מכין כוס תה יש לי בערך אחרי שתי לגימות ואז מחליט שאני לא אוהב את זה יותר. בפרט, אני מאוד רוצה לאהוב תה ירוק בגלל כל היתרונות הבריאותיים הגדולים שלו.

אם אינכם מכירים כמה מהיתרונות של תה ירוק, הרשו לי למלא קצת את הידע החסר. תה ירוק הוא המקור הטוב ביותר של קבוצה הנקראת קטצ'ין (Catechin). הקטצ'ינים האלה יותר חזקים מויטמינים C ו- E בבלימת נזק חמצוני לתאים. אז למה אנחנו לא רוצים נזק חמצוני לתאים שלנו? פשוט מאוד, נזק חמצוני תורם להתפתחות סרטן, כל דבר שעוזר לעצור צמיחה סרטנית, אני בעד! הדרך הטובה ביותר להכניס את הקטצ'ינים האלה לגופך היא באמצעות תה טרי. תא מוכן בבקבוקים, נטול קפאין או משקאות דומים אחרים - יש פחות מהתרכובות החזקות הללו. בעיניי זה אחד היתרונות החשובים ביותר, אבל אני בטוח שרבים מכם תוהים לגבי האיכויות המטבוליות או שריפת השומן של תה ירוק.

אכן יש דעות מעורבות אם תה ירוק אכן מגביר את חילוף החומרים שלנו. מחקרים מסוימים מצאו שזה קורה בעוד שאחרים לא מראים שום שינוי. המחשבות שלי הן, שהעובדה שהוא מכיל קפאין, תעניק לנו דחיפה קטנה באנרגיה שיכולה לעזור להאריך ולהגביר את הביצועים בפעילות גופנית, ומכאן לשרוף יותר קלוריות. כשמתאמנים למרתונים, זקוקים לעיתים קרובות לאיזה קפאין שיעניק לי דחיפה במהלך ריצות ארוכות. בעוד שתוספת האנרגיה שהקפאין נותן לא מחזיקה זמן רב, מגלים שזה נותן את הבעיטה שצריך למשך 30-45 דקות.

כמו בכל אוכל או משקה שטוענים שיש לו יתרונות בריאותיים, קחו זאת בערבון מוגבל. תמיד יהיו מקרים בעד ונגד.

לדעתי, אף על פי, הוספת תה ירוק לתזונה לא יכולה לפגוע ובתקווה רק להועיל. אז, בחזרה לאופן שבו אני אביא את עצמי ליהנות מכוס תה... לתקוע אותו בשייק מרענן, קר כמובן! במקום להשתמש בחלב או במיץ בשייק הזה, החלפתי בתה ירוק. הוספתי את אחד הפירות יער האהובים עליי, פטל אדום, בננה קפואה, יוגורט יווני לחלבון ודבש למתיקות. לא רק ששתיתי את כוס התה שלי, אלא גם נהנתי מהיתרונות הבריאותיים מהפטל האדום והבננה! עד שאמצא מותג של תה שאני מתאהב בו אתקן את המצב בכך שאכין לעצמי שייק תה ירוק עם פטל אדום טעים שכזה!

רכיבים:

  • 1 כוס תה ירוק, מקורר

  • 1/3 כוס יוגורט יווני רגיל ללא שומן

  • 1 כוס פטל אדום קפוא

  • 1 בננה קפואה בחתיכות

  • 1 כף דבש

  • 1/2 כפית תמצית וניל

  • 1/2 כוס קרח

טוחנים יחד עד מרקם קרמי, מוזגים ונהנים!

חזור למתכונים לשייקים

השאירו תגובה

שימו לב, תגובות מאושרות על ידי מנהל החנות לפני פרסומם.